Przechowywanie ostrzy i maszynek

( ilość produktów: 3 )

Kasetki, walizki, saszetki - wygodne przechowywanie ostrzy do maszynek groomerskich

Aby odpowiednio zadbać o ostrza do maszynek groomerskich, najlepiej zaopatrzyć się w specjalne kasetki do przechowywania ostrzy nasadek do ostrzy. Mogą to być kasetki plastikowe, metalowe, walizeczki na ostrza lub materiałowe saszetki na maszynkę groomerską i akcesoria. Dzięki nim w prosty sposób będziesz mógł zadbać o porządek w swoich narzędziach. Do kasetek czy walizeczek zmieści się kilka - kilkanaście ostrzy, więc bez problemu możesz skompletować sobie zestaw, którego części będziesz przechowywał w jednym miejscu. Jest to również wygodne rozwiązanie dla groomerów dojeżdżających do “Klienta” lub do zabrania na wystawy. Kasetki i pojemniki do przechowywania ostrzy powinny był solidnie wykonane i trwałe, by nie uległy zniszczeniu. 

Pamiętaj o regularnym ostrzeniu ostrzy (noży) do maszynek. Taką usługę możesz zamówić w naszym Serwisie - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź, jakie propozycje i rozwiązania na przechowywanie ostrzy do maszynek groomerskich mamy dla Ciebie w sklepie Groomer.com.pl!

Marka
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4297 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Super preparat ,szata po zastosowaniu u moich jamników długowłosych piękna ,polecam
2024-04-05
Najlepsi jak zawsze
pixel