Serwis i ostrzenie narzędzi

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej szlifierni i serwisu sprzętu groomerskiego. Wykonamy dla Państwa usługę ostrzenia nożyczek groomerskich i fryzjerskich oraz ostrzy do maszynek do pielęgnacji zwierząt. Zajmujemy się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu groomerskiego zakupionego w naszej firmie oraz naprawą pogwarancyjną sprzętu nabytego w innych firmach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy jak największych starań, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni z wykonanej usługi. Jak wysłać do nas nożyczki i ostrza lub sprzęt do naprawy?:
Szybka paczka do Groomer.com.pl
Z myślą o Twojej wygodzie udostępniamy usługę "Szybka Paczka do Groomer.com.pl". Dzięki tej usłudze w szybki i łatwy sposób wyślesz do nas swoje narzędzia do ostrzenia lub sprzęt do serwisu.
Jak to zrobić?
  • kliknij w powyższą grafikę i zaznacz wielkość nadawanej paczki
  • w polu "Numer zamówienia" formularza wpisz serwis lub ostrzenie - w zależności co do nas wysyłasz
  • możesz opcjonalnie wpisać dodatkowe informacje w polu "Opis"
  • wybierz "Inny" jako "Powód zwrotu"
  • po wypełnieniu formularza kliknij "ZAMAWIAM PACZKĘ" a otrzymasz kod, który wystarczy napisać odręcznie na paczce. Nie musisz drukować etykiety.
  • Gotowe! Teraz możesz nadać paczkę w dowolnym Paczkomacie – wystarczy, że zeskanujesz kod QR z aplikacji InPost Mobile przykładając go do czytnika w urządzeniu lub wybierzesz opcje nadania paczki na jego ekranie i wpiszesz tam ręcznie kod zwrotu.

Koszt przesyłki w wysokości 9 zł brutto, zostanie doliczony do rachunku wykonane usługi.
Możesz także samodzielnie nadać do nasz paczkę. Nasz adres:
Groomer.com.pl
ul. Kazimierza Wyki 5
31-223 Kraków
tel. 12 353 50 88
Prosimy o dołączenie do przesyłki Państwa danych teleadresowych, kontaktowego numeru telefonu oraz informacji, czy życzą sobie Państwo paragon czy fakturę imienną lub VAT (w przypadku faktury na firmę prosimy o dołączenie numeru NIP). W przypadku zleceń zamiejscowych narzędzia / sprzęt wysyłamy domyślnie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, z formą płatnością przy odbiorze przesyłki. Możemy wysłać także za pośrednictwem DPD, UPS oraz do paczkomatu InPost (po dokonaniu przedpłaty). Jeśli życzą sobie Państwo dokonać przelewu należności za wykonane usługi, to prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i poinformuje o koszcie oraz poda dane do wykonania przelewu. Koszt wysyłki znajdą Państwo w cenniku.
Uwaga: Serwis zastrzega sobie prawo do zmian cennika bez uprzedzenia.
Ostrzenie nożyczek
Nożyczki ostrzymy na najwyższej klasy, profesjonalnych maszynach największego na świecie producenta przemysłowych ostrzałek do nożyczek - amerykańskiej firmy Wolff Industries, Inc. Na dzień dzisiejszy nie ma ostrzałek, które byłyby lepsze niż sprzęt Wolff Industries, Inc. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu u autoryzowanego przedstawiciela producenta oraz najwyższej klasy sprzęcie nasi pracownicy są w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym możliwym poziomie. Czas oczekiwania na usługę w zależności od sezonu wynosi od 2-3 dni roboczych (niski sezon) do około tygodnia (wysoki sezon). Istnieje możliwość zlecenia usługi w trybie "express", jej koszt wynosi +50% opłaty podstawowej, a czas wykonania to 1 dzień roboczy.
Cennik ostrzenia nożyczek groomerskich, fryzjerskich, krawieckich i domowych
Nożyczki domowe/krawieckie
40złbrutto
Nożyczki proste
40złbrutto
Nożyczki gięte
50złbrutto
Nożyczki półconvex i convex
(proste, gięte, degażówki)
70złbrutto
Nożyczki z mikroszlifem
50złbrutto
Nożyczki krótkie
(w tym bezpieczne) do 4"
30złbrutto
Degażówki
(jednostronne / dwustronne) do 6”
55złbrutto
Degażówki
(jednostronne / dwustronne) powyżej 6”
70złbrutto
Cennik usług dodatkowych
Wymiana śruby
19złbrutto
Wymiana podpórki pod palec
19złbrutto
Wymiana stopera
19złbrutto
Wymiana podkładki
19złbrutto
Przywrócenie prawidłowego profilu nożyczkom convex
Wycena indywidualna
Express
Plus 50% opłaty podstawowej
(czas wykonania 1 dzień roboczy)
Cennik ostrzenia innych narzędzi
Dłutka stomatologiczne, dźwignie, luksatory
35złbrutto
Ostrzenie ostrzy (głowic tnących) do maszynek groomerskich i fryzjerskich
Ostrzymy i regulujemy ostrza do maszynek groomerskich, maszynek do strzyżenia koni oraz maszynek fryzjerskich. Usługę wykonamy zarówno na popularnych ostrzach producentów jak Andis, Oster, Wahl, Moser, Aesculap, Geib, Heiniger, Shernbao, Thrive itd., jak i nietypowych głowicach tnących innych marek, pod warunkiem, że otrze takie można rozebrać i umieścić na maszynie. Głowice tnące ostrzymy na profesjonalnej, zautomatyzowanej maszynie produkcji amerykańskiej The Shop, Inc. Umożliwia ona jednoczesne ostrzenie dolnego i górnego ostrza, co gwarantuje ich idealne dopasowanie. Wyeliminowany jest także czynnik ludzki w kwestii docisku ostrza do tarczy szlifierskiej. W razie konieczności wymieniamy zużyte elementy jak śrubki, listwy ślizgowe, blaszki czy sprężynki ostrza - zgodnie z cennikiem na naszej stronie. Po naostrzeniu ostrze jest regulowane i sprawdzane pod kątem poprawności cięcia (prosimy pamiętać o naoliwieniu ostrza przed użyciem).Uwaga! nie ostrzymy ostrzy zatopionych w plastiku, ostrzy do maszynki Andis PM-1 oraz ostrzy do trymerów fryzjerskich dla ludzi.
Czas oczekiwania na usługę w zależności od sezonu wynosi od kilku dni (niski sezon) do około dwóch tygodni (wysoki sezon). Istnieje możliwość zlecenia usługi w trybie "express", jej koszt wynosi +50% opłaty podstawowej, a czas wykonania to 1 dzień roboczy.
Cennik ostrzenia głowic do maszynek groomerskich i fryzjerskich
Ostrze standardowe snap-on
35złbrutto
Ostrze regulowane (Bravura, Arco itp.)
49złbrutto
Ostrze małe (Wahl Super Trim, Mini Arco itp.)
49złbrutto
Ostrze Moser 1400, 1230, 1233
40złbrutto
Cennik usług dodatkowych
Ostrze do strzyżenia koni
49złbrutto
Czyszczenie i regulacja (bez ostrzenia)
15złbrutto
Odrdzewianie i odtłuszczanie zaniedbanych ostrzy
15złbrutto
Express
Plus 50% opłaty podstawowej
(czas wykonania 1 dzień roboczy)
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu groomerskiego
Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu groomerskiego - suszarek oraz maszynek. Z uwagi na problem z dostępnością części zamiennych nie naprawiamy sprzętu fryzjerskiego, chyba, że jest on tożsamy/pokrewny ze sprzętem groomerskim. W takim przypadku poinformujemy Klienta, czy podejmiemy się naprawy.
Czas oczekiwania na usługę w zależności od sezonu wynosi od kilku dni (niski sezon) do około dwóch tygodni (wysoki sezon). Istnieje możliwość zlecenia usługi w trybie "express", jej koszt wynosi +50% opłaty podstawowej, a czas wykonania to 1 dzień roboczy*. * nie dotyczy sytuacji braku części zamiennych, w takim przypadku usługa "express" nie będzie świadczona i opłata nie zostanie naliczona, o czym Państwa poinformujemy.
Istnieje możliwość wypożyczenia na czas naprawy sprzętu zastępczego - maszynki lub suszarki. Wypożyczamy suszarki stołowe o mocy 2200W - 2600W oraz maszynki Andis / Moser na system ostrzy snap-on (maszynki wypożyczane są bez ostrza). Aby wypożyczyć sprzęt zastępczy prosimy pobrać, wydrukować i odesłać na nasz adres mailowy info@groomer.com.pl wypełnione oświadczenie. Oświadczenie można także wypełnić na miejscu. Jeśli nie mogą Państwo pojawić się w naszym serwisie osobiście, to możemy za pomocą kuriera GLS dostarczyć sprzęt zastępczy oraz odebrać sprzęt do naprawy (konieczne będzie przygotowanie go do wysyłki - spakowanie i zabezpieczenie w kartonie). Nie trzeba drukować etykiety, kurier będzie miał zlecenie w postaci elektronicznej. Po zakończonej naprawie odbieracie Państwo sprzęt osobiście zdając zastępczy lub wysyłamy go kurierem odbierając jednocześnie nasz serwisowy. Koszt wypożyczenia sprzętu zastępczego oraz jego wysyłki i odbioru po naprawie znajduje się w poniższym cenniku.
formularz wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy
Cennik
Naprawa sprzętu liczona według stawki: 1 roboczogodzina
80złbrutto
(plus koszt wymienionych części)
Okresowy przegląd i czyszczenie maszynki / suszarki
(bez wymiany części)
80złbrutto
Wypożyczenie sprzętu zastępczego
5złbrutto/doba
Wysyłka/odbiór sprzętu
Zgodnie z cennikiem
Usługi serwisowe - regeneracja akumulatorów do maszynek Andis AGR+, Heiniger Saphir i innych
Poza naprawą maszynek i suszarek groomerskich, świadczymy także usługi profesjonalnej regeneracji zużytych akumulatorów do maszynek dla groomerów.. Jesteśmy w stanie zregenerować większość dostępnych na rynku akumulatorów wykonanych w technologii NiMH (niklowo-wodorkowa), NiCD (niklowo-kadmowe) oraz LI-ion (litowo-jonowej). Usługa regeneracji polega na wymianie zużytych ogniw zasilających (obudowa oraz elektronika jest przekładana z Państwa akumulatora).
Usługa regeneracji baterii obejmuje:
- demontaż obudowy akumulatora (niektóre wymagają rozklejenia i ponownego sklejenia)
- wymianę ogniw (zgrzanie nowego pakietu na wzór oryginału wraz z ewentualną wymianą podzespołów elektronicznych (jeśli takie są)
- montaż elementów do oryginalnej obudowy
- przetestowanie zregenerowanego akumulatora
Ważne informacje dotyczące regeneracji akumulatorów do maszynek:
Każda usługa regeneracji poprzedzona jest diagnozą pakietu. Jeśli w wyniku analizy okaże się, że konieczne będą ponadstandardowe prace (np. uszkodzenia mechaniczne obudowy, wytarte lub zardzewiałe styki), to nasz serwis skontaktuje się z Państwem i poinformuje o ich zakresie i kosztorysie. Prosimy pamiętać, że dodatkowe prace mogą wydłużyć czas realizacji usługi. Standardowo usługa regeneracji pakietu ogniw trwa około 7 dni roboczych (pracujemy wg kolejności nadesłania sprzętu do serwisu).
Uwaga:
Regenerację wykonujemy tylko i wyłącznie na ogniwach dostarczanych przez nasz serwis. Nie wykonujemy regeneracji na ogniwach przesłanych przez Klienta. Na regenerowane ogniwa udzielamy 6 miesięcy gwarancji.
Jak wygląda procedura usługi regeneracji akumulatorów do maszynek:
Zużyty pakiet wraz z maszynką i stacją ładującą/ładowarką prosimy przesłać na adres naszego Serwisu. Po zregenerowaniu akumulatora zostanie przetestowany. Sprawdzimy również parametry Państwa maszynki i ładowarki. Następnie sprzęt zostanie do Państwa odesłany.
Cennik
Regeneracja akumulatora do maszynki Andis AGR+
199złbrutto
Regeneracja akumulatora do maszynki Heiniger Saphir
139złbrutto
Usługa sprawdzenie akumulatora, zmierzenie pojemności, czasu pracy
60złbrutto
Jeśli w cenniku nie ma Państwa akumulatora to prosimy o jego przesłanie - wycenimy koszt regeneracji, jeśli będziemy w stanie ją wykonać.
Napisz do nas lub zadzwoń 12 353-50-88
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4355 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Bardzo dobra oprócz pomyłki w adresie.
2024-05-15
Ok polecam wszystkim
pixel