Uprzęże i nosidła dla psów chorych i starszych

( ilość produktów: 1 )

W sytuacjach, gdy twój zwierzak jest po zabiegu lub w trakcie rehabilitacji, powinieneś dołożyć wszelkich starań, by umożliwić mu bezpieczne i wygodne poruszanie się. Uprzęże i nosidła dla psów służą do podtrzymywania psa z urazami lub dolegliwościami układu mięśniowo - szkieletowego, z niedowładem kończyn (przednich lub tylnych), dysplazją lub do pomocy psom w podeszłym wieku. 

Uprzęże i nosiła są zbudowane z trwałych i wytrzymałych materiałów, pozwalają czworonogowi wygodnie się poruszać, schodzić po schodach czy załatwiać potrzeby fizjologiczne. Nie powodują uczucia dyskomfortu w trakcie użytkowania uprzęży lub nosidła. Akcesoria te są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu w prosty sposób dobierzesz je do wielkości psa, są wyposażone w wygodny, regulowany pas zapinany na rzep, który jeszcze lepiej dopasowuje całość do psa i umożliwia właścicielowi / opiekunowi zwierzęcia wygodne podtrzymywanie go. 

Sprawdź ofertę uprzęży i nosideł za zwierząt starszych lub po urazach dostępnych w hurtowni groomerskiej online Groomer.com.pl. Zapraszamy do składania zamówień!

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4415 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Dziękuję bardzo.
2024-06-12
Ok
pixel