Transport

( ilość produktów: 26 )

Akcesoria do transportu psa - maty, pasy samochodowe i torby transportowe dostępne w hurtowni groomerskiej Groomer.com.pl

Podróżując z psem należy odpowiednio zadbać tak o jego bezpieczeństwo, jak i o innych pasażerów. Nawet podczas krótkiej jazdy samochodem do weterynarza lub na spacer do parku, należy psa przewozić w sposób nie stwarzający niebezpieczeństwa w trakcie jazdy lub tym bardziej w razie wypadku. 

Pies powinien być przewożony w samochodzie w taki sposób, który będzie dla niego komfortowy i bezpieczny zarazem. Niedopuszczalne jest pozwalanie psu na swobodne przemieszczanie się po samochodzie w trakcie jazdy lub trzymanie go na kolanach. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie psa w podróży jest stosowanie odpowiednich, przeznaczonych do tego celów akcesoriów transportowych.

Pasy bezpieczeństwa, które przypina się do obroży lub szelek mogą być regulowane. Dzięki temu pies może ułożyć się wygodnie, bez ryzyka przemieszczania się wewnątrz pojazdu. Mata samochodowa to wygodne rozwiązanie chroniące wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniem i sierścią psa. Rozkłada się ją na tylnej kanapie i odpowiednio mocuje dzięki czemu mata nie przesuwa się. Torby transportowe i transportery to świetne rozwiązanie dla mniejszych psów. Umożliwiają im komfortowe podróżowanie, są wygodne do przenoszenia i można przypiąć je pasami samochodowymi.

W internetowej hurtowni groomerskiej Groomer.com.pl kupisz wysokiej jakości akcesoria do transportu psa. Wybierz matę do samochodu, pasy samochodowe, torbe transportową lub transporter materiałowy, które najlepiej spełniają twoje potrzeby i zamów online w naszym sklepie.

Życzymy udanych zakupów!

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4373 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Ok
2024-05-20
Wszysko przebiegło bez problemu.
pixel