Maty behawioralne, węchowe

( ilość produktów: 9 )

Maty behawioralne, węchowe dla psa - do zabawy i ćwiczeń

Maty węchowe posiadają wiele zalet w rozwoju każdego psa. Jest to nie tylko świetna zabawka dla czworonoga, jest także wykorzystywana w problemach behawioralnych zarówno u młodych psów, dorosłych i seniorów. Wykorzystywanie maty węchowej pozwala na stymulowanie umysłu i zmysłów psa, zwłaszcza węchu.

Maty węchowe wykonane z pasków materiałów pozwalają na ukrycie pomiędzy nimi przysmaków, które pies ma odnaleźć. Smakołyk nie jest widoczny, a pies wyszukuje go wykorzystując węch. Maty węchowe zalecane są nie tylko do stosowania w formie zabawy, ale mają także wiele zalet wpływających na zachowania psa. Będą świetnym rozwiązanie dla psów, które bardzo szybko jedzą, psich niejadków, nadpobudliwych, podczas dochodzenia do siebie po zabiegach, niepełnosprawnych i psów w podeszłym wieku.

Sprawdź asortyment mat węchowych dla psa w Groomer.com.pl. W naszym sklepie groomerskim kupisz maty węchowe w różnych rozmiarach i ciekawej kolorystyce, wykonane z najlepszych materiałów (trwałych, odpornych na uszkodzenia i łatwych w czyszczeniu). Zapraszamy do zakupów!

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4363 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Szybka realizacja
2024-05-16
Polecam sklep
pixel