Serwis - ostrzenie ostrzy

 

 

Profesjonalne ostrzenie narzędzi groomerskich - ostrzy do maszynek, nożyczek

Usługi szlifierskie - ostrzenie noży do maszynek, nożyczek, cążek, noży kuchennych

Zajmujemy się profesjonalnym ostrzeniem ostrzy (noży) do maszynek fryzjerskich (groomerskich) i nożyczek. Z naszych usług korzystają salony groomerskie, fryzjerskie a także przychodnie weterynaryjne. Ostrzymy również noże do strzyżenia bydła, cążki kosmetyczne, a nawet noże kuchenne. Bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę ostrzenia noży i ostrzy do maszynek groomerskich czy nożyczek firm takich, jak: Andis, Oster, Wahl, Moser, Aesculap, Geib, Heiniger, Shernbao czy Thrive. W przypadku ostrzy typu Snap-on (typ Golden A5) może zaistnieć konieczność wymiany zużytego elementu ostrza (ślizg, sprężynka itp.), wówczas koszt takiego elementu doliczany jest do ceny ostrzenia.

Cennik:
- ostrze standardowe Snap-on - 35 zł

- ostrze typu Bravura, Arco - 35 zł
- ostrze końskie - 45 zł
- regulacja (bez ostrzenia) - 15 zł
- nożyczki proste, gięte, degażówki - 40 zł
- cążki kosmetyczne - 21 zł
- noże kuchenne - 15 zł

Usługa EXPRESS + 50% ceny podstawowej

W przypadku ostrzy bardzo zabrudzonych, zardzewiałych pobierana jest dodatkowa opłata za czyszczenie w wysokości 15 zł.

Wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

Prosimy o dołączenie do przesyłki kartki z Państwa danymi teleadresowymi, kontaktowym numerem telefonu oraz informacją, czy życzą sobie Państwo fakturę - jeśli tak, prosimy także o dołączenie numeru NIP. Po wykonaniu usługi sprzęt wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt przesyłki podany jest w Regulaminie 

Usługi serwisowe - naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna sprzętu do pielęgnacji zwierząt (maszynki, suszarki)

Zajmujemy się naprawą suszarek, maszynek groomerskich i trymerów. Przed rozpoczęciem naprawy Klient otrzymuje informacje o kosztach. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia zastępczej maszynki lub suszarki na czas naprawy Państwa sprzętu. Wypożyczamy suszarki o mocy 2200 - 2600 W oraz maszynki na system ostrzy snap-on (Andis, Moser - maszynki wypożyczane są bez ostrza). Aby wypożyczyć zastępczą suszarkę / maszynkę (lub obie) prosimy pobrać, wydrukować i odesłać na nasz adres mailowy info@groomer.com.pl wypełnione oświadczenie dotyczące wypożyczenia sprzętu. Po otrzymaniu oświadczenia kurier dostarczy do Państwa sprzęt serwisowy odbierając jednocześnie sprzęt do naprawy (prosimy o spakowanie i przygotowanie go do wysyłki). Po zakończonej naprawie odeślemy Państwa sprzęt a kurier odbierze jednocześnie nasz serwisowy.

Formularz oświadczenia o wypożyczeniu sprzętu zastępczego

Cennik:
- robocizna (stawka 80,00 zł / h) + koszt części
Wzystkie ceny zawierają 23% VAT.

Nasi specjaliści zajmują sie serwisem maszynek groomerskich firm: Aesculap, Andis, Heiniger, Moser, Oster, Shernbao, Thrive, Wahl i Lister. Dzięki temu możesz mieć pewność, że niezależnie od tego jakiej marki sprzęt posiadasz, możesz zlecić nam jego naprawę. 

Usługi serwisowe - regeneracja akumulatorów do maszynek Andis AGR+, ZR Pulse II, Heiniger Saphir

Poza naprawą maszynek i suszarek trymerskih, świadczymy także usługi profesjonalnej regeneracji zużytych akumulatorów do maszynek dla groomerów..Jesteśmy w stanie zregenerować większość dostępnych na rynku akumulatorów wykonanych w technologii NiMH (niklowo-wodorkowa), NiCD (niklowo-kadmowe) oraz LI-ion (litowo-jonowej). Usługa regeneracji polega na wymianie zużytych ogniw zasilających (obudowa oraz elektronika jest przekładana z Państwa akumulatora). 

Usługa regeneracji baterii obejmuje:

- demontaż obudowy akumulatora (niektóre wymagają rozklejenia i ponownego sklejenia)
- wymianę ogniw - zgrzanie nowego pakietu na wzór oryginału wraz z ewentualną wymianą podzespołów elektronicznych (jeśli takie występują w pakiecie)
- montaż elementów do oryginalnej obudowy
- przetestowanie zregenerowanego akumulatora

Ważne informacje dotyczące regeneracji akumulatorów do maszynek:

Każda usługa regeneracji poprzedzona jest diagnozą pakietu. Jeśli w wyniku analizy okaże się, że konieczne będą ponadstandardowe prace (np. uszkodzenia mechaniczne obudowy, wytarte lub zardzewiałe styki), to nasz Serwis skontaktuje się z Państwem i poinformuje o ich zakresie i kosztorysie. Prosimy pamiętać, że dodatkowe prace mogą wydłużyć czas realizacji usługi. Standardowo usługa regeneracji pakietu ogniw trwa od 3 do 7 dni roboczych (pracujemy wg kolejności nadesłania sprzętu do serwisu).

Uwaga:
Regenerację wykonujemy tylko i wyłącznie na ogniwach dostarczanych przez nasz Serwis. Nie wykonujemy regeneracji na ogniwach przesłanych przez Klienta. Na regenerowane ogniwa udzielamy 6 miesięcy gwarancji. 

Jak wygląda procedura usługi regeneracji akumulatorów do maszynek 

Zużyty pakiet wraz z maszynką i stacją ładującą/ładowarką prosimy przesłać na adres naszego Serwisu. Po zregenerowaniu akumulatora zostanie przetestowany. Sprawdzimy również parametry Państwa maszynki i ładowarki. Następnie sprzęt zostanie do Państwa odesłany.

Cennik:
- regeneracja akumulatora do maszynki Andis AGR+ - 199,00 zł
regeneracja akumulatora do maszynki Andis ZR Pulse - 139,00 zł
- regeneracja akumulatora do maszynki Andis ZR Pulse II - 199,00 zł
- regeneracja akumulatora do maszynki Heiniger Saphir - 139,00 zł
Jeśli w cenniku nie ma Państwa akumulatora to prosimy o jego przesłanie - wycenimy koszt regeneracji, jeśli będziemy w stanie ją wykonać.
Wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

 

Potrzebujesz naostrzyć narzędzia groomerskie - skontaktuj sie z naszym serwisem w Krakowie:

Groomer.com.pl
ul. Kazimierza Wyki 5
31-223 Kraków
tel. 12 353.50.88

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 432 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-20
Всё отлично!
2020-06-20
Szybka wysyłka, towar zgodny, super kontakt ze sklepem. Nie pierwszei na pewno nie ostatnie zakupy
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel