Wanny groomerskie i akcesoria

( ilość produktów: 20 )

Wanny groomerskie do profesjonalnego salonu groomerskiego

Wanny groomerskie świetnie spełniają swoje zadanie w każdym salonie groomerskim. Można w nich łatwo i wygodnie wykąpać zwierzęta, zapewniając im jednocześnie bezpieczeństwo i stabilną pozycję. 

Wanna groomerska jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonu groomerskiego. Profesjonalny psi fryzjer korzysta z niej każdego dnia podczas kąpieli zwierząt. Również właściciele psów coraz częściej decydują się na taki zakup. Wanna groomerska znacznie ułatwia mycie zwierząt, ponieważ umożliwia im stabilną i bezpieczną pozycję, łatwiejsze wejście i wyjście z wanny za pomocą bocznych otwieranych drzwiczek oraz wygodny dostęp do zwierzęcia z każdej strony. Wannę groomerską warto dobrać odpowiednio, tak by nie była ona za mała. W salonie groomerskim klientami są przecież nie tylko małe zwierzęta, ale i średniej wielkości oraz duże psy. Powinny one czuć się w wannie groomerskiej komfortowo i bezpiecznie

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór profesjonalnych wanien groomerskich od najlepszych producentów (wanna groomerska GroomStar, Shernbao). Wanny są różnej wielkości, więc możesz zdecydować w zależności od Twoich potrzeb. Niektóre są wyposażone w podnośnik elektryczny, dzięki czemu w prosty i szybki sposób dopasujesz jej wysokość (wanny groomerskie z podnośnikiem elektrycznym). W Groomer.com.pl posiadamy również w sprzedaży również liczne akcesoria przydatne podczas kąpieli zwierząt w wannie oraz kosmetyki do kąpieli. Możesz zamówić cały system kąpielowy, linki do podtrzymywania, siatki do kąpieli kotów, schody i inne. 

Sprawdź nasz asortyment i wybierz wannę groomerską oraz akcesoria do wanien groomerskich, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów w hurtowni groomerskiej online!

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4363 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Błyskawicznie przesyłka i kontakt
2024-05-19
Bardzo dobra oprócz pomyłki w adresie.
pixel