maszynki groomerskie i akcesoria

( ilość produktów: 97 )

Maszynki groomerskie i akcesoria do maszynek - największy wybór w jednym miejscu

Profesjonalne maszynki groomerskie to jedno z najważniejszych narzędzi pracy każdego groomera, ale mogą też być wykorzystywane w domowych warunkach. Tam gdzie nożyczki nie będą wystarczające, gdzie będzie potrzebna większa precyzja i krótsze przycięcie sierści, z pomocą przychodzą maszynki groomerskie. W naszym sklepie online znajdziesz duży wybór maszynek:

  • do strzyżenia psów i kotów - najczęściej używane w salonach groomerskich do skracania sierści zwierząt
  • koni i bydła - przydatne głównie w stadninach koni
  • dla weterynarzy - wykorzystywane przed operacjami maszynki do golenia / usunięcia owłosienia z miejsca wykonywania zabiegu
  • wykończeniowe - do wykańczania fryzur, formowania końcowego kształtu i usuwania drobnych włosków

Maszynki groomerskie sprzedawane w naszym sklepie, to profesjonalne narzędzia służące do wygodnego i bezpiecznego strzyżenia zwierząt. Ich wybór zależy od tego jakie zwierzęta planujesz nimi obcinać, do jakich fryzur będzie ci potrzebny sprzęt i czy wolisz maszynki do strzyżenia psów przewodowe czy bezprzewodowe. Sprzedawane przez nas maszynki groomerskie to sprzęt najwyższej jakości od renomowanych firm (maszynki Andis, Oster, Moser i in.)

Aby pomóc Ci jeszcze lepiej dbać o maszynki groomerskie, oferujemy usługę ostrzenia ostrzy, noży do maszynek oraz, naprawę maszynek i suszarek, a także regenerację akumulatorów do maszynek. Skorzystaj z usługi naszego Serwisu - ostrzenia noży, ostrzenia nożyczek i cążek!

Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu i do zakupu maszynek i części zamiennych. W razie potrzeby i pytań, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

 

Producent
Cena
-
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.85 / 5.00 (61 opinii)
pixel
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij