maszynki groomerskie i akcesoria

( ilość produktów: 98 )

Profesjonalne maszynki groomerskie to jedno z najważniejszych narzędzi pracy każdego groomera, ale mogą też być wykorzystywane w domowych warunkach. Tam gdzie nożyczki nie będą wystarczające, gdzie będzie potrzebna większa precyzja i krótsze przycięcie sierści, z pomocą przychodzą maszynki groomerskie. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór maszynek:

  • do strzyżenia psów i kotów - najczęściej używane w salonach groomerskich do skracania sierści zwierząt
  • koni i bydła - przydatne głównie w stadninach koni
  • dla weterynarzy - wykorzystywane przed operacjami do usunięcia owłosienia z miejsca wykonywania zabiegu
  • wykończeniowe - do wykańczania fryzur, formowania końcowego kształtu i usuwania drobnych włosków

Maszynki groomerskie sprzedawane w naszym sklepie, to profesjonalne narzędzia służące do wygodnego i bezpiecznego strzyżenia zwierząt. Ich wybór zależy od tego jakie zwierzęta planujesz nimi obcinać, do jakich fryzur będzie ci potrzebny sprzęt i czy wolisz maszynki przewodowe czy bezprzewodowe.

Aby pomóc Ci jeszcze lepiej dbać o maszynki groomerskie, oferujemy usługę ostrzenia ostrzy, noży do maszynek oraz, naprawę maszynek i suszarek, a także regenerację akumulatorów do maszynek. Skorzystaj z usługi naszego Serwisu - ostrzenia noży!

Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu i do zakupów. W razie potrzeby i pytań, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

 

Producent
Cena
-
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel