Kołnierze, buty ochronne, ubranka pozabiegowe

( ilość produktów: 8 )

Zwierzęta po zabiegach operacyjnych i w leczeniu różnego rodzaju urazów niejednokrotnie wymagają założenia kołnierza ochronnego lub ubranka pooperacyjnego. Akcesoria te mają na celu uniemożliwienie im wylizywania, drapania czy gryzienia ran, co może prowadzić do zerwania szwów, otwarcia lub zanieczyszczenia rany. Ubranka pooperacyjne i kołnierze ochronne dobiera się w zależności od rozmiarów psa, są wykonane z bezpiecznych dla zwierząt materiałów i uniemożliwiają samodzielne ich ściągnięcie.

Ubranka pooperacyjne są wykonane z najlepszych oddychających materiałów, pozwalają zachować higienę, są wygodne i pozwalają na dokładne dopasowanie. Ubranka i płaszcze medyczne będą świetnym rozwiązaniem np. po kastracji lub sterylizacji. 

Kołnierz ochronny pozwala psu na swobodne poruszanie się uniemożliwiając mu jednocześnie dostęp do rany. Jego konstrukcja zapewnia psu bezpieczeństwo (nie zrobi sobie krzywdy próbując go ściągnąć), jest solidnie wykonany i trwały, a miękki materiał/ pianka zapewnia swobodę ruchu i wygodę.

Sprawdź ofertę naszej hurtowni groomerskiej online i wybierz ubranko dla psa lub kołnierz ochronny, którego potrzebujesz!

 

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4355 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszysko przebiegło bez problemu.
2024-05-05
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
pixel