opinie naszych kursantów

Uczestniczyłaś(eś) w naszym kursie?
Podziel się z innymi Twoim zdaniem - prześlij nam swoją opinię a my ją opublikujemy

 

SUPER!!! Kurs fanastyczny! Małe grupy i dużo praktyki! Instruktorka Wiola genialna(!) z profesjonalnym podejściem zarówno do zwierząt jak i ludzi. Od pierwszego dnia kładła nacisk na praktykę udostępniając nam niezbędne narzędzia no i oczywiście pieski  Ciężko zliczyć ile psów ostrzygłyśmy przez te 2 tygodnie! Poza tym w całej firmie Karusek i Groomer panuje bardzo miła atmosfera, a ludzie tam pracujący zawsze oferują swoją pomoc. Gdybym miała jeszcze raz wybierać gdzie odbęde kurs bez wątpienia wybrałabym tak samo. Bardzo dobra inwestycja! Polecam każdemu kto naprawdę chce się czegoś nauczyć!
Kamila Jaskulska, kjaskulska@op.pl

 

Kurs Groomera w Firmie Groomer.com.pl to wspaniała i niezapomniana przygoda. Przyjazna atmosfera wśród ludzi kochających zwierzęta. Mnóstwo praktycznej i teoretycznej wiedzy dotyczącej pielęgnacji zwierząt, sprzętu groomerskiego i kosmetologii. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim to miejsce
Kinga Barnaś, kinabarnas@poczta.onet.pl

 

Kurs groomingu organizowany przez firmę Groomer i Karusek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do tematyki pielęgnacji i strzyżenia psów, zajęcia praktyczne od samego początku trwania kursu, duża intensywność i bardzo miła atmosfera. Podczas kursu odbywały się również bardzo ciekawe i pomocne w dalszej pracy i organizacji salonu wykłady teoretyczne . Opiekun kursantów, Wiola jest przesympatyczną osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Ma wspaniałe podejście do psiaków. Ceni precyzją i dbałością o szczegóły dzięki czemu klienci wychodzący ,,spod jej nożyczek" wyglądają naprawdę pięknie. Ponadto zajęcia w małych grupach, pomoc i doradztwo po zakończeniu kursu, możliwość zaopatrzenia w hurtowni grooomer.com.pl sprawiają że kurs łączy w sobie naukę, doświadczenie, a także przygodę i dobrą zabawę. POLECAM
Martyna Szymik, szymikmik@op.pl

 

Kurs, który odbyłam przeszedł moje oczekiwania. Od pierwszego dnia praca z pieskami, czego spodziewałam się po tygodniu. Każdy dzień po 8 godzin pracy ze zwierzętami, bardzo różne rasy, rewelacja. Wiola Wilk to wspaniała instruktorka! Bardzo zdolna, z wysokimi kwalifikacjami, wspaniały hodowca oraz bardzo wyrozumiała osoba. Współpraca przebiegła nam bardzo owocnie i przyjemnie a dni zlecialy w mgnieniu oka! Wiola przez 2 tygodnie przygotowała nas do samodzielnej pracy. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem kursu to właśnie ten jest odpowiedni! Przemili ludzie, mega doświadczenie, każdy życzliwy i pomocny! Nie chcialam stamtąd odjeżdżac! I choć jestem z drugiego końca Polski to gdybym jeszcze raz miała wybrać zdecydowanie tylko w Groomerze / Karusku ! Polecam wszystkim!  POZDRAWIAM.
Karolina Ignatowicz, karolinaignatowiczinfo@gmail.com

 

Moja opinia o kursie jest w 100% POZYTYWNA! To byly niezapomniane 2 tygodnie, szkoda tylko, ze tak szybko to zlecialo. Bardzo duzo praktyki, co jest oczywiscie najwazniejsze - juz od 1 dnia dostalam do reki grzebien i nozyczki;) z każdym dniem bylo co raz lepiej, co raz wiecej psiaków do "obróbki". Bardzo miła i luźna atmosfera. Świetny wykład behawiorystki, której wiedza na temat zachowań psów jest ogromna! Jeśli ktoś chciałby zostać groomerem to polecam zrobić kurs własnie tu, w Krakowie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam :)
Samanta Nycz, nyczsamanta@op.pl

 

To były dwa niezwykle intensywne tygodnie, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Czuję się praktycznie oraz teoretycznie przygotowana do pracy na stanowisku groomera. Rewelacyjna wręcz „domowa” atmosfera, profesjonalne podejście do kursantów i kontakt z klientem już od pierwszego dnia kursu. Jestem zachwycona i szczerze polecam kurs właśnie w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.
Magdalena Mitusińska, magdalena.mitusinska@gmail.com

 

Muszę przyznać, że bardzo byłam zestresowana myślą o tym iż w moim już nie młodym wieku będę uczestniczyć w kursie groomingu. Przypuszczałam, że na takim kursie są tylko młode osoby, że ten świat już nie dla mnie. Było wielkim zaskoczeniem gdy już w pierwszym dniu kursu poczułam się jak gdybym była tam od zawsze:) Polecam ogromnie. Pozdrawiam:)
Grażyna Brożek, grazka_17@op.pl

 

Moja opinia o kursie groomerskim, organizowanym przez GROOMER.COM, jest bardzo pozytywna. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę wiele udało mi się nauczyć w ciągu tych 2 tygodni. Atmosfera jest naprawdę miła.Świetny wykład Agaty,której znajomość charakteru psów jest wprost zadziwiająca. Dzięki temu kursowi już wiem co będę chciała robić w życiu i mam nadzieję że się to uda!!! Jeśli jesteście zainteresowani tym własnie zawodem groomera,wybierajcie ten kurs a napewno bedziecie na 100% usatysfakcjonowani! Dziękuję wszystkim osobom za te czternaście dni spędzone razem w Krakowie!!!:-) Pozdrawiam serdecznie.
Beata Nawalany, tadek.beatka7@interia.pl

 

Kurs podobał mi się bardzo, nie zmieniłabym nic z tego co mnie spotkało. Nawet te niegrzeczne pieski nie zniechęciły mnie do dalszej pracy w tym zawodzie. Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłości otworzyć własny, malutki psi saloniczek. Najważniejsze na kursie było to, że od pierwszego dnia można pracować z pieskami. Mogłyśmy asystować przy kąpaniu, suszeniu, rozczesywaniu, cięciu maszynką i nożyczkami. Dla mnie jest to szczególnie ważne, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam w ręku ani nożyczek fryzjerskich ani maszynki do strzyżenia. Uważam , że bardzo dobrym pomysłem jest spotkanie z behawiorystą, która ciekawie opowiadała o psich zachowaniach. Trzymajcie tak dalej. Nie muszę chyba dodawać, że jeśli ktoś zapyta mnie o zdanie na temat kursów groomerskich, zawsze polecę Wasz.
Iwona Antczak, ryba1971@windowslive.com

 

Brałam udział w dwutygodniowym kursie groomerskim organizowanym przez GROOMER.COM. Ze swej strony chciałabym go polecić każdemu, kto chce się nauczyć tego zawodu. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć, a najważniejsze jest to, że od pierwszego dnia czynnie uczestniczy się w tzw."obrabianiu" zwierzaczka. Chcę bardzo podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość a także za ogrom przekazanej wiedzy, za wykład o ujarzmianiu klienta w salonie, za wszystkie nowinki sprzętowe Polecam jeszcze raz kursy w GROOMERZE, uwierzcie mi, że można się tego nauczyć w dwa tygodnie. Pozdrawiam serdecznie.
Magdalena Grdeń,  mgrden@sezam.pl

 

Uczestniczylam w kursie GROOMERA. Jest on bardzo pomocny, mila atmosfera zarówno w grupie jak i ze strony instruktorów oraz obslugi sklepu Karusek w którym kurs sie odbywa. Poczatkowo widok maszynki przyprawial o dreszcze, ale dzieki zawodowemu podejściu do tematu czynności takie jak obcinanie stawały sie bardzo przyjemne. Co do kursu naprawdę super przyjazna atmosfera.
Magdalena Pilat, magdalena.dagmara.pilat@gmail.com

 

Najbardziej profesjonalny kurs jaki można sobie wymarzyć! Wiedza i łatwość w przekazywaniu jej kursantom czyni te dwa tygodnie doskonałą lekcją strzyżenia, pielęgnacji oraz zachowań zwierzaków. Od pierwszych minut czeszesz, strzyżesz, kąpiesz itd nie marnuje się tam ani chwili, bo praktyka jest na pierwszym miejscu w tym zawodzie. Inne zajęcia są też prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Gwarantuje, że po tym kursie pielęgnacja jakiegokolwiek psiaka to będzie pestka! Atmosfera w salonie jest bardzo ciepła, nikt nie musi się stresować swoimi (nie)umiejętnościami, nawet jeżeli nigdy w życiu nie trzymał nożyczek w dłoniach. Serdecznie polecam, jeżeli ktoś chce trafić na kurs, który spelni w 100% wymagania przyszłego profesjonalnego groomera to zdecydowanie jest to kurs w firmie Groomer.com.pl. Pozdrawiam całą cudowną ekipę! Kasię, Jacka, Agatę, Mirka, Szefostwo i resztę!
Natalia Turowicz - n.turowicz@wp.pl

 

Kurs groomingu organizowany w Krakowie to dwa tygonie pracowicie spędzonego czasu. Dużo wiedzy teoretycznej i przede wszystkim stały kontakt z różnymi rasami psów, umożliwia ciągłe ćwiczenia i paktyczną naukę. Świetna atmosfera, zgrany zespół groomerów i niezmordowana instruktorka odpowiadająca niestrudzenie na nasze pytania. To wystarczyło abyśmy otworzyły własny salon. Gorąco polecamy.
Lucyna i Iwona - pcserwiss@poczta.onet.pl

 

Z wielką przyjemnością wspominam kurs, na którym poza miłą atmosferą spotkałam się z bardzo profesjonalnym podejściem do kursantów. Wiedza praktyczna i teoretyczna zostały przekazane wyczerpująco. Uważam, że jestem przygotowana do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.
Magda Pszyk, Kielce, jerryp@complex.com.pl

 

Kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Każda osoba z kursantów miała dostęp do przyrządów i wykonywania czynności związanych z pielęgnacją zawierząt, wyniku czego można się było dużo nauczyć. Instruktorzy przekazywali wiedzę teorotyczną i praktyczną w sposób umożliwiający zrozumienie.
Urszula Pisula, Kalisz - uleczka1236@wp.pl

 

Według mnie kurs groomerski był idealny:) 2 tygodnie wystarczyły, żebym nauczyła się strzyżenia i pielęgnacji. Dużo zajęć praktycznych, teoria łatwa do zapamiętania. Bardzo miła atmosfera, świetni instruktorzy:) Czas spędzony na kursie będę bardzo miło wspominać. Pozdrawiam.
Milena, milena_slaba@wp.pl

 

Witam.
Chciałabym się podzielic z Państwem moją opinią na temat kursu strzyżenia psów w Krakowie w salonie Groomer/Karusek. Kurs trwał 12 dni, prowadziła go wspaniale przekazująca swoją wiedzę i umiejętności Kasia, którą często podziwiałam za cierpliwośc do plączących się pod nogami podczas jej pracy kursantów. Swoimi umiejętnościami dzielili się z nami również pozostali pracownicy salonu - zawsze miła Maja i Jacek. Wszyscy tworzyli fajny zespół no i oczywiście panowała tam super atmosfera. Po kursie dla osób rozpoczynających swoją działalnośc w zawodzie groomera, polecam współpracę z hurtownią znajdującą się przy salonie, gdzie przesympatyczny Mirek i Kasia doradzą jakie wybrac kosmetyki i sprzęt do salonu, w razie niezdecydowania służyc będą radą i zamówiony towar lotem błyskawicy prześlą Państwu. Naprawdę polecam.
Dorota z Warszawy, dolores64@poczta.onet.pl

 

Wspominam bardzo pozytywnie szkolenie w groomer.com.pl, przemiła atmosfera, profesjonalna kadra wykładowcza, świetne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Mozna liczyć na fachowe porady z zakresu innowacyjnych techik i tajników groomingu, wyposażenia salonu jak również na materiały szkoleniowe, pomocne w dalszej pracy w zawodzie. Gorąco polecam, bardzo dużo przydatnych informacji które na pewno zaowocują w przyszłości..a Kraków to piękne miasto:)
Michał Żurawiecki, Olsztyn, www.psie-studio.pl, mchurawek@gmail.com

 

Byłam i jestem zachwycona całym kursem, jego obsługą, atmosferą, ilością piesków. Najmilej zaskoczona byłam kiedy to już drugiego dnia dostałam narzędzia pracy do łapek i małymi kroczkami działałam. Cała ekipa salonu jest przesympatyczna i pomocna. Kasia Zbroja (instruktorka) jest świetna i w strzyżeniu i w uczeniu. Ma niesamowitą cierpliwość, potrafi wiele razy mówić to samo. Co na pewno zauważyłam to to, że do każdego ma indywidualne podejście i inne tempo pracy z daną osobą. Każdy kursant kiedy indziej zaczynał kolejne etapy pracy z pieskami, to Kasia decydowała co, kto i kiedy może robić tak żeby piesek ślicznie wyglądał oraz żeby kursant rozwijał swoje umiejętności poprzez pozytywne efekty pracy. Renoma salonu pozwoliła na możliwość pracy z szerokim wachlarzem ras piesków i kotków. Polecam wszystkim, którzy kochają zwierzęta i chcę wykonywać ten wspaniały zawód.
Katarzyna Kulpa, katarzyna-kulpa@o2.pl

 

Kurs groomerski w firmie Groomer.com.pl to w 90% praktyka. ad prawidłowym strzyżeniem, kąpielą i trymowaniem klientów salonu czuwają zawodowcy. Oprócz zajęć praktycznych oczywiście są ważne informacje dotycz±ące: zachowania psów w salonie (wykład prowadzony przez behawiorystkę), wyposażenia salonu, kontaktu z klientem oraz równie istotna i kształcąca wymiana opinii i doświadczeń uczestniczących w kursie i uczących. 2 tygodnie w groomerze to czas mile spędzony na nauce zawodu, który przez większość jest podjęty z pasji i zamiłowania do zwierząt. Jeśli po kursie nie czujesz się mocny w wybranych rasach twoi nauczyciele są gotowi Ci pomóc i doradzić. Polecam.
Basia Chodkiewicz, barchod7@poczta.onet.pl

 

Kurs groomingu organizowany przez Groomer.com.pl, to profesjonalne przygotowanie adeptów do samodzielnej pracy w zawodzie groomera. Wyczerpująco przekazana teoria uzupełniona zajęciami praktycznymi w zupełności wystarcza do opanowania umiejętności fryzjerskich. Kurs prowadzony jest w miłej, życzliwej atmosferze, a kursanci otrzymują dodatkowo liczne materiały szkoleniowe. Gorąco polecam,
Anna Ojczyk "FOXTER" Tarnów, patania@op.pl

 

Jeśli ktoś szuka dobrego kursu strzyżenia piesków, to polecam kurs w Groomerze w Krakowie. Atmosfera tam jest super , bardzo ważne jest to że od pierwszych dni ma się już kontakt z pieskiem, także nie tylko teoria ale też dużo praktyki. Przez dwa tygodnie ma się do czynienia z różnymi rasami i nie ma czasu na nudę. Ja ukończyłam ten kurs z powodzeniem, mam swój salon i coraz więcej klientów. Nadal utrzymuję kontakt, a także zaopatruję się tam w towar.
Malgorzata Koper, malgorzata502@gmail.com

 

Uczestniczyłaś(eś) w naszym kursie?
Podziel się z innymi Twoim zdaniem - prześlij nam swoją opinię a my ją opublikujemy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel