wielkie otwarcie

Szanowni Państwo,
z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Was na oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Groomer.com.pl. W nowym lokalu postawiliśmy na przestrzeń i przejrzystość ponieważ zależało nam na tym, aby oferowane przez nas produkty jak najlepiej wyeksponować, dzięki czemu możecie się z nimi dokładnie zapoznać.

Podczas oficjalnego otwarcia zaplanowaliśmy 2 szkolenia produktowe połączone z formuła Q&A. Pierwsze, dotyczące produktów Botaniqa poprowadzi Agnieszka Pluta. Kolejne poświęcone kosmetykom Charme i So Posh poprowadzi Iwona Cholewa. Zarówno Agnieszka jak i Iwona są świetnymi groomerami i mają ogromny zasób wiedzy na temat sztuki pielęgnacji zwierząt. Przez cały dzień jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z wielką przyjemnością odpowiemy przy słodkim poczęstunku i kawie na Wasze pytania - doradzimy i pomożemy :)

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was w tym dniu specjalny rabat w wysokości 15%. Rabat obowiązuje na cały asortyment pod warunkiem płatności gotówką lub kartą na miejscu (rabaty się nie sumują).

harmonogram dnia:

09.00 – 11.00 – godziny otwarte - jesteśmy do Waszej dyspozycji
11.00 – 12.00 – wykład Agnieszka Pluta, charakterystyka i stosowanie kosmetyków Botaniqa, Q&A
12.00 – 14.00 – godziny otwarte - jesteśmy do Waszej dyspozycji
14.00 – 15.00 – wykład Iwona Cholewa, Charakterystyka i stosowanie kosmetyków Charme i So Posh, Q&A
15.00 – 17.00 – godziny otwarte - jesteśmy do Waszej dyspozycji

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel