suplementy diety dla zwierząt

( ilość produktów: 109 )

Przygotowanie właściwej diety dla psa, kota lub innego zwierzęcia jest ważne dla jego zdrowia, ale wcale nie należy do najłatwiejszych. Zwierzęta powinny otrzymywać odpowiednią dla ich gatunku, rasy, wielkości, wieku i aktywności ilość składników odżywczych, minerałów i witamin. Z pomocą przychodzą tu suplementy diety, które pomagają uzupełnić ewentualne braki w organizmie, dbają o odporność i zdrowie pupila. Od odpowiedniej suplementacji zależy utrzymanie właściwej wagi ciała i dobrej kondycji. Preparaty witaminowe są łatwo dostępne na rynku, a dzięki łatwej do podania formie (np. syrop), dobremu smaku i ładnemu zapachowi, nie będziesz miał problemu z podaniem ich swojemu pupilowi. Ważne jest jednak by zarówno decyzje o podawaniu suplementów diety, jak i ich rodzaj i dawkę dobierać w porozumieniu z lekarzem weterynarzem, który odpowiednio dobierze preparat do Twojego czworonoga.

W ofercie naszego sklepu możesz kupić suplementy diety dla psów, kotów i koni. Dzięki dużemu asortymentowi możesz wybrać taki, który będzie najbardziej optymalny. Zapraszamy do przeglądania oferty i składania zamówień!

Producent
Cena
-
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel