stoły groomerskie i akcesoria

( ilość produktów: 82 )

Stoły groomerskie i akcesoria przydają się w codziennej pracy każdemu groomerowi. Dzięki nim zwierzęta w czasie zabiegów pielęgnacyjnych znajdują się w wygodnej i stabilnej pozycji i na podwyższeniu, co znacznie ułatwia pracę. Stół groomerski powinien zapewnić komfort każdemu pupilowi oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów. Profesjonalne stoły groomerskie i akcesoria pozwalają specjaliście dostosować go do indywidualnych rozmiarów czworonoga i potrzeb groomera. 

Stół groomerski (inaczej trymerski) świetnie się sprawdza w salonach pielęgnacji zwierząt, jak i w warunkach domowych. Dodatkowo okazuje się być wielkim udogodnieniem w klinikach weterynaryjnych. Stoły groomerskie są wyposażone we wszelkie niezbędne do pracy mechanizmy i akcesoria: podnośniki, systemy obrotowe, maty antypoślizgowe, wysięgniki czy smycze. Dzięki takim rozwiązniom praca groomera staje się prostsza i przyjemniejsza.

Kazdy stół groomerski znajdujący się w naszej ofercie nadaje się do użytku profesjonalnego jak i domowego.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór różnych rodzajów stołów. Oferujemy stoły z podnośnikiem elektrycznym, hydraulicznym, przenośne, na kółkach oraz akcesoria do stołów - wysięgniki i smycze, linki groomerskie. Stoły są różnej wielkości, więc bez problemu znajdziesz taki, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Sprzedawany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości, wic po zakupie na pewno będziesz z niego zadowolony. Zapraszamy do przeglądania oferty i składania zamówień. Jeśli masz jakieś pytania związane z stołami groomerskimi lub akcesoriami do stołów, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

Producent
Cena
-
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel