serwis

 

 

 

Szanowni Państwo,
w dniach 31.07 - 15.08 szlifiernia i serwis będą nieczynne. Wszystkie zlecenia przyjęte w tym czasie będą realizowane wg kolejności przyjęcia od 16.08.

 

SZLIFIERNIA

 

Ostrzenie noży stalowych i ceramicznych

Ostrzymy ostrza (noże) do maszynek fryzjerskich stalowe i ceramiczne. W przypadku ostrzy typu Snap-on (typ Golden A5) może zaistnieć konieczność wymiany zużytego elementu ostrza (ślizg, sprężynka itp.), wówczas koszt takiego elementu doliczany jest do ceny ostrzenia.

  • ostrze standardowe stalowe lub ceramiczne - 30 zł
  • ostrze typu Bravura, Arco - 30 zł
  • ostrze typu Mini Arco, Super Trim - 25 zł
  • ostrze końskie - 40 zł
  • regulacja (bez ostrzenia) - 10,00 zł

usługa EXPRESS + 20% ceny podstawowej

 

Ostrzenie nożyczek

  • ostrzenie nożyczek prostych - 36,00 zł
  • ostrzenie nożyczek giętych - 36,00 zł
  • ostrzenie półdegażówek i degażówek - 36,00 zł

usługa EXPRESS + 20% ceny podstawowej

 

wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

 

Prosimy o dołączenie do przesyłki kartki z Państwa danymi teleadresowymi, kontaktowym numerem telefonu oraz informacją, czy życzą sobie Państwo fakturę - jeśli tak, prosimy także o dołączenie numeru NIP. Po wykonaniu usługi sprzęt wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt przesyłki podany jest w Regulaminie.  

 

SERWIS

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu do pielęgnacji zwierząt, takiego jak maszynki, suszarki itp. Dokonujemy bezpłatnej wyceny naprawy.

Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia zastępczej maszynki lub suszarki na czas naprawy Państwa sprzętu. Wypożyczamy suszarki stołowe (bez stojaka) o mocy 2200 - 2600 W oraz maszynki Andis AGC2 Super Speed (maszynki wypożyczane są bez ostrza). Aby wypożyczyć zastępczą suszarkę / maszynkę (lub obie) prosimy pobrać, wydrukować i odesłać na nasz adres mailowy info@groomer.com.pl wypełnione oświadczenie dotyczące wypożyczenia sprzętu. Po otrzymaniu oświadczenia kurier GLS dostarczy do Państwa sprzęt serwisowy odbierając jednocześnie sprzęt do naprawy (prosimy o spakowanie i przygotowanie go do wysyłki). Po zakończonej naprawie odeślemy Państwa sprzęt a kurier odbierze jednocześnie nasz serwisowy.

 

formularz oświadczenia o wypożyczeniu sprzętu zastępczego

 

cennik:

  • przegląd + czyszczenie maszynki / suszarki (bez wymiany części) - 40,00 zł
  • naprawa uszkodzenia - robocizna (stawka 50,00 zł roboczogodzina naliczana co 30 minut) + koszt części

 

 

Adres serwisu:

 

Groomer.com.pl
ul. Kazimierza Wyki 10A
31-223 Kraków
tel. 12 353.50.88

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel