Serwis

 

UWAGA

W DNIACH 6.08 - 19.08 SERWIS I SZLIFIERNIA BĘDĄ NIECZYNNE Z POWODU URLOPU.

PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI.

 

SZLIFIERNIA

 

Ostrzenie noży stalowych i ceramicznych

Ostrzymy ostrza (noże) do maszynek fryzjerskich stalowe i ceramiczne. W przypadku ostrzy typu Snap-on (typ Golden A5) może zaistnieć konieczność wymiany zużytego elementu ostrza (ślizg, sprężynka itp.), wówczas koszt takiego elementu doliczany jest do ceny ostrzenia.

  • ostrze standardowe stalowe lub ceramiczne - 30 zł
  • ostrze typu Bravura, Arco - 30 zł
  • ostrze typu Mini Arco, Super Trim - 25 zł
  • ostrze końskie - 40 zł
  • regulacja (bez ostrzenia) - 10,00 zł

usługa EXPRESS + 50% ceny podstawowej

 

Ostrzenie nożyczek

  • ostrzenie nożyczek prostych - 36,00 zł
  • ostrzenie nożyczek giętych - 36,00 zł
  • ostrzenie półdegażówek i degażówek - 36,00 zł

usługa EXPRESS + 20% ceny podstawowej

 

wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

 

Prosimy o dołączenie do przesyłki kartki z Państwa danymi teleadresowymi, kontaktowym numerem telefonu oraz informacją, czy życzą sobie Państwo fakturę - jeśli tak, prosimy także o dołączenie numeru NIP. Po wykonaniu usługi sprzęt wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt przesyłki podany jest w Regulaminie 

 

SERWIS

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu do pielęgnacji zwierząt, takiego jak maszynki, suszarki itp. Dokonujemy bezpłatnej wyceny naprawy.

Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia zastępczej maszynki lub suszarki na czas naprawy Państwa sprzętu. Wypożyczamy suszarki o mocy 2200 - 2600 W oraz maszynki na system ostrzy snap-on (Andis, Moser - maszynki wypożyczane są bez ostrza). Aby wypożyczyć zastępczą suszarkę / maszynkę (lub obie) prosimy pobrać, wydrukować i odesłać na nasz adres mailowy info@groomer.com.pl wypełnione oświadczenie dotyczące wypożyczenia sprzętu. Po otrzymaniu oświadczenia kurier GLS dostarczy do Państwa sprzęt serwisowy odbierając jednocześnie sprzęt do naprawy (prosimy o spakowanie i przygotowanie go do wysyłki). Po zakończonej naprawie odeślemy Państwa sprzęt a kurier odbierze jednocześnie nasz serwisowy.

 

formularz oświadczenia o wypożyczeniu sprzętu zastępczego

 

cennik:

  • przegląd + czyszczenie maszynki / suszarki (bez wymiany części) - 40,00 zł
  • naprawa uszkodzenia - robocizna (stawka 50,00 zł / h) + koszt części

 

 

Adres serwisu:

Groomer.com.pl
ul. Kazimierza Wyki 10A
31-223 Kraków
tel. 12 353.50.88

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel