Serwis

 

 

 

SZLIFIERNIA

  • ostrzenie noży do maszynek, nożyczek, cążek, noży kuchennych

Ostrzymy ostrza (noże) do maszynek fryzjerskich stalowe i ceramiczne. W przypadku ostrzy typu Snap-on (typ Golden A5) może zaistnieć konieczność wymiany zużytego elementu ostrza (ślizg, sprężynka itp.), wówczas koszt takiego elementu doliczany jest do ceny ostrzenia. Ostrzymy noże do strzyżenia bydła, cążki kosmetyczne, noże kuchenne.

cennik:
- ostrze standardowe stalowe lub ceramiczne - 30 zł

- ostrze typu Bravura, Arco - 30 zł
- ostrze typu Mini Arco, Super Trim - 25 zł
- ostrze końskie - 40 zł
- regulacja (bez ostrzenia) - 10 zł
- nożyczki proste, gięte, degażówki - 36 zł
- cążki kosmetyczne - 18 zł
- noże kuchenne - 12 zł

usługa EXPRESS + 50% ceny podstawowej

w przypadku ostrzy bardzo zabrudzonych, zardzewiałych pobierana jest dodatkowa opłata za czyszczenie w wysokości 10 zł.

wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

Prosimy o dołączenie do przesyłki kartki z Państwa danymi teleadresowymi, kontaktowym numerem telefonu oraz informacją, czy życzą sobie Państwo fakturę - jeśli tak, prosimy także o dołączenie numeru NIP. Po wykonaniu usługi sprzęt wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt przesyłki podany jest w Regulaminie 

 

SERWIS

  • naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna sprzętu do pielęgnacji zwierząt (maszynki, suszarki)

Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia zastępczej maszynki lub suszarki na czas naprawy Państwa sprzętu. Wypożyczamy suszarki o mocy 2200 - 2600 W oraz maszynki na system ostrzy snap-on (Andis, Moser - maszynki wypożyczane są bez ostrza). Aby wypożyczyć zastępczą suszarkę / maszynkę (lub obie) prosimy pobrać, wydrukować i odesłać na nasz adres mailowy info@groomer.com.pl wypełnione oświadczenie dotyczące wypożyczenia sprzętu. Po otrzymaniu oświadczenia kurier GLS dostarczy do Państwa sprzęt serwisowy odbierając jednocześnie sprzęt do naprawy (prosimy o spakowanie i przygotowanie go do wysyłki). Po zakończonej naprawie odeślemy Państwa sprzęt a kurier odbierze jednocześnie nasz serwisowy.

formularz oświadczenia o wypożyczeniu sprzętu zastępczego

cennik:
- przegląd + czyszczenie maszynki / suszarki (bez wymiany części) - 40,00 zł

- naprawa uszkodzenia - robocizna (stawka 50,00 zł / h) + koszt części
 wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

 

  • regeneracja akumulatorów do maszynek Andis AGR+, ZR Pulse II, Heiniger Saphir

Świadczymy usługę profesjonalnej regeneracji zużytych akumulatorów do maszynek do dla groomerów..Jesteśmy w stanie zregenerować większość dostępnych na rynku akumulatorów wykonanych w technologii NiMH (niklowo-wodorkowa), NiCD (niklowo-kadmowe) oraz LI-ion (litowo-jonowej). Usługa regeneracji polega na wymianie zużytych ogniw zasilających (obudowa oraz elektronika jest przekładana z Państwa akumulatora).

usługa regeneracji baterii obejmuje:

- demontaż obudowy akumulatora (niektóre wymagają rozklejenia i ponownego sklejenia)
- wymianę ogniw - zgrzanie nowego pakietu na wzór oryginału wraz z ewentualną wymianą podzespołów elektronicznych (jeśli takie występują w pakiecie)
- montaż elementów do oryginalnej obudowy
- przetestowanie zregenerowanego akumulatora

Ważne informacje:
Każda usługa regeneracji poprzedzona jest diagnozą pakietu. Jeśli w wyniku analizy okaże się, że konieczne będą ponadstandardowe prace (np. uszkodzenia mechaniczne obudowy, wytarte lub zardzewiałe styki) to nasz serwis skontaktuje się z Państwem i poinformuje o ich zakresie i kosztorysie. Prosimy pamiętać, że dodatkowe prace mogą wydłużyć czas realizacji usługi. Standardowo usługa regeneracji pakietu ogniw trwa od 3 do 7 dni roboczych (pracujemy wg kolejności nadesłania sprzętu do serwisu).

Uwaga:
Regenerację wykonujemy tylko i wyłącznie na ogniwach dostarczanych przez nasz serwis. Nie wykonujemy regeneracji na ogniwach przesłanych przez Klienta. Na regenerowane ogniwa udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji.

Jak wygląda procedura usługi?
Zużyty pakiet wraz z maszynką i stacją ładującą/ładowarką prosimy przesłać na adres naszego serwisu. Po zregenerowaniu akumulatora zostanie przetestowany. Sprawdzimy również parametry Państwa maszynki i ładowarki. Następnie sprzęt zostanie do Państwa odesłany.

cennik:
- regeneracja akumulatora do maszynki Andis AGR+ - 179,00 zł
regeneracja akumulatora do maszynki Andis ZR Pulse - 129,00 zł
- regeneracja akumulatora do maszynki Andis ZR Pulse II - 179,00 zł
- regeneracja akumulatora do maszynki Heiniger Saphir - 129,00 zł
jeśli w cenniku nie ma Państwa akumulatora to prosimy o jego przesłanie - wycenimy koszt regeneracji jeśli będziemy w stanie ją wykonać.
 wszystkie ceny zawierają 23% VAT.

 

Adres serwisu:

Groomer.com.pl
ul. Kazimierza Wyki 5
31-223 Kraków
tel. 12 353.50.88

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel