O firmie

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2006 roku, jednakże pomysł na taki biznes pojawił się znacznie wcześniej. Założycielka firmy, będąc hodowcą psów rasy Samojed borykała się z ciągłym brakiem profesjonalnego sprzętu i kosmetyków niezbędnych do pielęgnacji swoich psów przed wystawami. Mała dostępność tego typu produktów na polskim rynku oraz brak fachowego doradztwa w tej dziedzinie zaowocowała powstaniem firmy GROOMER.COM.PL, która zlokalizowana została w północnej części miasta Krakowa.

 

Już w początkowym okresie działalności nasza firma rozpoczęła import profesjonalnego sprzętu, akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji psów z Francji. Zorganizowaliśmy, jako pierwsi w Polsce, trwające dwa dni warsztaty poświęcone innowacyjnym technikom pielęgnacji psów. Gościem był Pan Alain Girault, groomer z ponad 30-letnim doświadczeniem, właściciel znanej na całym świecie firmy działającej w branży pielęgnacji zwierząt SAS Girault. Zainteresowanie było ogromne, zgłosiło się ponad 40-stu właścicieli salonów pielęgnacji zwierząt z całej Polski. O naszych warsztatach głośno było w mediach.

 

Ogromny popyt na fachową wiedzę z dziedziny pielęgnacji psów skłonił nasz do rozpoczęcia szkoleń. Pierwsze kursy groomerskie rozpoczęliśmy na przełomie 2006 i 2007 roku. Od początku rozpoczęcia szkoleń wykształciliśmy do chwili obecnej kilkaset osób, z których zdecydowana większość otworzyła swoje własne salony pielęgnacji zwierząt.

 

Z biegiem czasu oferta naszej firmy stawała się coraz bogatsza. Znacznie poszerzyliśmy import, z którego aktualnie pochodzi blisko 90% oferowanych przez nas towarów. Importujemy produkty z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji.

 

Obecnie nasza firma jest jednym z liderów w branży i jako jedna z niewielu na polskim rynku posiada tak wyspecjalizowany profil działalności. W związku z ciągłym wzrostem popytu na profesjonalny sprzęt do pielęgnacji zwierząt oraz niesłabnącym zapotrzebowaniem na usługi szkoleniowe pragniemy stale podnosić jakość naszych usług. Stale poszukujemy także nowych źródeł importu aby w pełni sprostować rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt, kosmetyki i akcesoria tylko najwyższej jakości, produkowane przez najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4053 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko ok. Polecam
2023-11-16
maszynka super
pixel